Najlepsze ilustracje

  5 VI 2018 r. w Tomaszowskim Domu Kultury odbyła się XVII edycja akcji „Cała Polska czyta dzieciom” zorganizowana przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Tomaszowie Lubelskim. Z tej okazji zorganizowano między innymi konkurs plastyczny pt. „Cieszy i śmieszy....”, który polegał na wykonaniu ilustracji do utworów Aleksandra Fredry. W konkursie uczestniczyli aktywnie uczniowie naszej szkoły, którzy realizowali prace w różnych technikach plastycznych. Dużą popularnością cieszyły się takie wiersze i utwory jak: „Paweł i Gaweł”, „Małpa w kąpieli”, „Bajeczka o osiołku”, „Zemsta”, „Odludki i poeta”. Uczniowie wykazali się dużą wyobraźnią i pomysłowością w realizacji prac konkursowych, co zaowocowało licznymi  nagrodami i wyróżnieniami. Oto osoby nagrodzone:
I miejsce Kamila Bałka kl. VI C, Wiktoria Wołoszyn kl. IV
II miejsce Kasandra Bartecka kl. VI C, Rozalia Wojtowicz kl. VI C
III miejsce Anna Krzaczkowska kl. VII C, Wiktoria Legeżyńska kl. II (gimnazjum)
Wyróżnienia: Igor Cymbała kl. VII D, Adrian Michalski kl. VII C, Natalia Maliborska kl. VII C, Tomasz Hasiuk kl. V B, Kornelia Kozyra kl. III C ( gimnazjum). Serdecznie gratulujemy! Do udziału w konkursie wybrano ponad 20 najciekawszych prac zrealizowanych przez uczniów z kl. IV-VII oraz z klas gimnazjalnych. Koordynatorem konkursu i opiekunem uzdolnionych uczniów była p. Anna Woś.

DSC_4225(1)

20180611_214715