Konkurs o marszałku

  Uczniowie gimnazjum brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Józef Piłsudski w twórczości plastycznej dzieci i młodzieży” – Werbkowice 2018. Do konkursu zgłosiło  się  63  uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów w Miączynie, Sahryniu, TomaszowieLubelskim, Grabowcu, Mirczu, Zamościu, Wiszniowie, Werbkowicach. Z satysfakcją informujemy, że laureatką konkursu została uczennica z naszej szkoły Anna Harbuz z kl. II c gimnazjum, której przyznano II miejsce. Gratulujemy! Udział w konkursie wzięli także inni uczniowie naszej szkoły, którzy podjęli się wykonania prac plastycznych na temat marszałka J. Piłsudskiego, a wśród nich: Eryk Brodowski kl. III d, Magda Trzemżalska kl. III c, Zosia Mickiewicz kl. III d. Dziękujemy im za wysiłek i zaangażowanie. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane podczas podsumowania konkursu, które odbędzie się we wrześniu 2018 r. Koordynatorem konkursu w szkole była p. Anna Woś.

20180613_201734

20180613_201959