Policja w przyszłości

  W sobotę 20 VII 2019 r. w Tomaszowie Lubelskim odbyły się uroczystości związane z obchodami Święta Policji oraz ze zbliżającą się już 100. rocznicą powołania Policji Państwowej. Po zakończeniu oficjalnych uroczystości odbył się piknik rodzinny, podczas którego min. rozstrzygnięto konkurs pod nazwą „Policja w przyszłości oczami dzieci i młodzieży”. Spośród 175 prac biorących udział w konkursie, wyłoniono 9 zwycięskich, wśród których znalazła się praca wykonana przez Aleksandrę Fus - uczennicę  kl. V d. Gratulujemy laureatce i życzymy dalszych sukcesów artystycznych. Uczniowie naszej szkoły z kl. I-VII bardzo zaangażowali się w wykonanie zadania konkursowego, swoje pomysły realizowali podczas lekcji plastyki w minionym roku szkolnym. Do udziału w konkursie wybrano 70 prac uczniów z  całej szkoły. Koordynatorami konkursu w szkole były panie wychowawczynie klas  I-III oraz nauczycielka plastyki Anna Woś. Popatrzcie, jak kreatywni byli nasi uczniowie.

_1300537

_1300526