Dzień Edukacji Narodowej

  14 października to Dzień Edukacji Narodowej, a więc święto wszystkich osób zaangażowanych w funkcjonowanie szkoły. To święto Nauczycieli, Uczniów, Rodziców, to święto osób pracujących w administracji i obsłudze oraz w opiece medycznej naszej szkoły.

Wszystkim Państwu i Uczniom życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów, skutecznego pokonywania trudności, wzajemnego zrozumienia i szacunku. Niech miła atmosfera tego święta przeniesie się na każdy dzień trwającego już roku szkolnego.

Dyrekcja szkoły

  Swoje życzenia przesłali też Lubelski Kurator Oświaty – Pani Teresa Misiuk oraz Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski – Pan Wojciech Żukowski. Zamieszczamy je w załączniku.

list BM z okazji DEN (1)

List LKO DEN 2020