SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
w Tomaszowie Lubelskim

Mamy kolejny sukces z robotyki!

  7 lipca 2021 r. ogłoszono wyniki ogólnopolskich eliminacji zawodów z robotyki World Robot Olympiad 2021, które w tym roku przeprowadzono online. Dwie nasze drużyny w kategorii WRO Regular Junior stanęły na podium!

Pierwsze miejsce zajęła drużyna „Dwójka TL” w składzie: Błażej Chudy, Michał Korkosz, Kacper Sawiak i będą reprezentowali Polskę w zawodach ogólnoświatowych, które odbędą się w listopadzie. Drugie miejsce zajęła drużyna „SP 2”: Miłosz Kiełbasa, Jan Krupa, Maciej Raczkiewicz. Opiekunem obydwu drużyn jest pani Krzysztofa Kulas.

Dziękujemy pani Dyrektor Renacie Śrutwie- Krupie i panu Mateuszowi Stefanikowi za zmobilizowanie nas do startu i wszelką pomoc.

Chłopcy z obydwu drużyn doskonalą swoje umiejętności z robotyki na kursach prowadzonych przez firmę https://twojrobot.pl/miasto/tomaszow-lubelski/.

W środę 14 lipca odbędzie się podsumowanie zawodów na UMCS w Lublinie i wręczenie medali trzem najlepszym drużynom w każdej kategorii.

Poniżej zamieszczamy filmiki nagrywane na zawody w tym roku. Temat gry to: Parkuj i ładuj baterie. Robot miał przetransportować samochody na odpowiednie miejsca parkingowe. GRATULUJEMY !