SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia sportowe

X Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Chodel

IMG_1266

  27 I 2019 r. w Szkole Podstawowej w Chodlu rozegrano X Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Chodel. W zawodach wzięło udział 90 szachistów z Ukrainy, Lublina, Zamościa, Radzynia Podlaskiego. Nasze miasto reprezentowało 25 zawodników z klubu UKS Gim Dwójka, wśród nich uczniowie naszej szkoły.

Czytaj więcej »

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych

Parczew3

  W Parczewie rozegrano finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w Szachach Drużynowych. Nasza tomaszowska „dwójka” w tym roku była bezkonkurencyjna, gdyż wygrała wszystkie swoje mecze i zdobyła tytuł mistrzów województwa!

Czytaj więcej »

X Barbórkowy Turniej Szachowy o „Kordzik Górniczy”

leczna2

  Niewiele czasu na odpoczynek mieli młodzi szachiści z Tomaszowa, gdyż już 2 grudnia (dzień po turnieju w Lublinie) udali się do Łęcznej na X Barbórkowy Turniej Szachowy o „Kordzik Górniczy”. W zawodach wzięło udział 86 szachistów, w tym 28 z tomaszowskiego klubu.

Czytaj więcej »

XI Memoriał Szachowy im. Marka Łobejki

Lobejko4

  1 XII 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Lublinie został rozegrany Wojewódzki Turniej Mikołajkowy, będący jednocześnie XI Memoriałem Marka Łobejki. W zawodach wzięło udział 106 szachistów, a wśród nich 43 zawodników UKS Gim. Dwójka.

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Rejonu w Pływaniu

20181127_104647

  27 XI 2018 r. w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Pływaniu. W zawodach naszą szkołę reprezentowała zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców. W sztafecie 6 x 25 m stylem dowolnym nasze uczennice wywalczyły III miejsce, a chłopcy uplasowali się na IV miejscu.

Czytaj więcej »

I Memoriał Marka Ciska

Podhorce1

  25 XI 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Podhorcach rozegrano V Turniej o Puchar Wójta Gminy Tomaszów Lubelski, który był jednocześnie I Memoriałem im. Marka Ciska. 

Czytaj więcej »

Udany występ szachistów w Woli Uhruskiej

Wola4

  Po raz pierwszy młodzi szachiści z UKS Gim Dwójka udali się do Woli Uhruskiej, gdzie 24 XI 2018 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Woli Uhruskiej rozegrano V Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Czytaj więcej »

Powiatowe Igrzyska w szachach drużynowych

IMG_0957

  19 XI 2018 r. w TDK-u rozegrano Powiatowe Igrzyska Dzieci (klasy I-VI) i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII, III gimnazjalne) w szachach drużynowych. Obie nasze drużyny pewnie pokonały swoich przeciwników wynikami 4:0 i tym samym awansowały do finałów wojewódzkich.

Czytaj więcej »

Finaliści mistrzostw Polski Juniorów 2019

IMG_0832

  W dniach 9-16 XI 2018 r. w Szczyrku zostały rozegrane turnieje półfinałowe Mistrzostw Polski Młodzików i Juniorów w szachach klasycznych. Zawody zakończyły się sukcesem (czytaj awansem) dla czwórki zawodników z tomaszowskiego klubu.

Czytaj więcej »

Szachiści SP 2 na III miejscu w Polsce

DSC_9473

  30 X 2018 r. w Katowicach rozegrano III Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w Szachach. W zawodach wzięło udział 431 szkół i przedszkoli. Nasza szkoła zajęła III miejsce. Jesteśmy dumni z szachistów!

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5
Facebook