SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia sportowe

Szachy na spartakiadzie

IMG_20190405_120301

  5 IV 2019 r. w sali gimnastycznej SP2 rozegrano turniej szachowy w ramach VIII Zamojskiej Spartakiady Dzieci i Młodzieży - Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

Czytaj więcej »

XIX „Podkarpacka Szachownica”

podkarp2

  W dniach 9-10 II 2019 r. w Wysokiej k. Łańcuta rozegrano XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy „Podkarpacka Szachownica”. W klasyfikacji do lat 15 Aleksandra Gromek zajęła 2, a Rozalia Wojtowicz 3 miejsce, Norbert Bukała był 4.

Czytaj więcej »

I Memoriał Szachowy im. Szymona Łuczki

Rach5

  2 II 2019 r. w Rachaniach spotkali się szachiści za sprawą V   Międzynarodowego Turnieju Szachowego o Puchar Wójta Gminy Rachanie. Od tego roku zawody będą poświęcone pamięci tragicznie zmarłego mieszkańca gminy Rachanie, szachisty Szymona Łuczki.

Czytaj więcej »

X Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Chodel

IMG_1266

  27 I 2019 r. w Szkole Podstawowej w Chodlu rozegrano X Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Chodel. W zawodach wzięło udział 90 szachistów z Ukrainy, Lublina, Zamościa, Radzynia Podlaskiego. Nasze miasto reprezentowało 25 zawodników z klubu UKS Gim Dwójka, wśród nich uczniowie naszej szkoły.

Czytaj więcej »

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych

Parczew3

  W Parczewie rozegrano finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w Szachach Drużynowych. Nasza tomaszowska „dwójka” w tym roku była bezkonkurencyjna, gdyż wygrała wszystkie swoje mecze i zdobyła tytuł mistrzów województwa!

Czytaj więcej »

X Barbórkowy Turniej Szachowy o „Kordzik Górniczy”

leczna2

  Niewiele czasu na odpoczynek mieli młodzi szachiści z Tomaszowa, gdyż już 2 grudnia (dzień po turnieju w Lublinie) udali się do Łęcznej na X Barbórkowy Turniej Szachowy o „Kordzik Górniczy”. W zawodach wzięło udział 86 szachistów, w tym 28 z tomaszowskiego klubu.

Czytaj więcej »

XI Memoriał Szachowy im. Marka Łobejki

Lobejko4

  1 XII 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Lublinie został rozegrany Wojewódzki Turniej Mikołajkowy, będący jednocześnie XI Memoriałem Marka Łobejki. W zawodach wzięło udział 106 szachistów, a wśród nich 43 zawodników UKS Gim. Dwójka.

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Rejonu w Pływaniu

20181127_104647

  27 XI 2018 r. w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Pływaniu. W zawodach naszą szkołę reprezentowała zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców. W sztafecie 6 x 25 m stylem dowolnym nasze uczennice wywalczyły III miejsce, a chłopcy uplasowali się na IV miejscu.

Czytaj więcej »

I Memoriał Marka Ciska

Podhorce1

  25 XI 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Podhorcach rozegrano V Turniej o Puchar Wójta Gminy Tomaszów Lubelski, który był jednocześnie I Memoriałem im. Marka Ciska. 

Czytaj więcej »

Udany występ szachistów w Woli Uhruskiej

Wola4

  Po raz pierwszy młodzi szachiści z UKS Gim Dwójka udali się do Woli Uhruskiej, gdzie 24 XI 2018 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Woli Uhruskiej rozegrano V Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5
Facebook