SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia artystyczne

Wyśpiewane nagrody

  24 V 2017 r. w Ulhówku odbyła się VIII edycja Powiatowego Konkursu Sztuki Recytatorskiej i Pieśni Papieskiej pod hasłem Jan Paweł II – wciąż jest wśród nas. W konkursie naszą szkolę reprezentowały trzy osoby.

Czytaj więcej »

Konkursy plastyczne

  Nauczycielka plastyki Anna Woś informuje o wynikach konkursów plastycznych związanych tematycznie z Wielkanocą.

Czytaj więcej »

I miejsce na festiwalu

  6 IV 2017 r. w Zespole Szkół nr 1 w Tomaszowie odbył się VI Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Miło nam poinformować, że Aleksandra Wójcik z klasy III d zajęła I miejsce na festiwalu.

Czytaj więcej »

Wystawa w MBP

  W czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej można obejrzeć wystawę prac młodzieży z Gimnazjum nr 2. Wystawa nosi tytuł „Inspiracje dziełami mistrzów malarstwa we współczesnej fotografii”. Warto zobaczyć.

Czytaj więcej »

Nagrodzone szopki i stroiki

  11 I 2017 r. w MBP  ogłoszono wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsze Szopki i Stroiki Bożonarodzeniowe.” Nagrodę Wojciecha Żukowskiego - burmistrza Tomaszowa Lubelskiego - otrzymał Michał Świderek z Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Lubelskim.

Czytaj więcej »

Finał XIII Dni Rzucania Palenia

  18 XI 2016 r. w sali teatralnej TDK-u odbył się finał konkursów organizowanych z okazji XIII Dni Rzucania Palenia. W konkursie literackim wszystkie miejsca na podium zajęły uczennice naszego gimnazjum, a w konkursie multimedialnym pierwsze i drugie miejsce. 

Czytaj więcej »

„Wakacyjny Kadr 2016” rozstrzygnięty!

  7 XI 2016 r. podczas apelu ogłoszono wyniki III szkolnego konkursu fotograficznego „Wakacyjny Kadr 2016”, organizowanego przez nauczycielkę plastyki Annę Woś. W tym roku na konkurs wpłynęło ponad 100 zdjęć zrobionych przez 41 uczniów gimnazjum podczas wakacji.

Czytaj więcej »

Natalia Paszt laureatką „Aniołów Miłosierdzia”

  Miło nam poinformować, że laureatką  XVI Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Anioły Miłosierdzia” została uczennica naszego gimnazjum Natalia Paszt z klasy IIId .

Czytaj więcej »

Sukces Mai

  15 X 2016 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie odbyło się IX Józefowskie Spotkanie z Poezją Papieską i Piosenką Religijną.  Maja Rębisz zajęła II miejsce w kategorii młodzieży gimnazjalnej i licealnej.

Czytaj więcej »

Laury w fotografii

  16 VI 2016 r. w Książnicy Zamojskiej odbyło się podsumowanie XVI edycji plastyczno-fotograficznego konkursu  „Piękno przyrody Roztocza”. W kategorii fotografii wykonanych przez gimnazjalistów uczniowie Gimnazjum nr 2 zdobyli wszystkie nagrody i jedno wyróżnienie.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5
Facebook