SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia artystyczne

Wystawa w MBP

  W czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej można obejrzeć wystawę prac młodzieży z Gimnazjum nr 2. Wystawa nosi tytuł „Inspiracje dziełami mistrzów malarstwa we współczesnej fotografii”. Warto zobaczyć.

Czytaj więcej »

Nagrodzone szopki i stroiki

  11 I 2017 r. w MBP  ogłoszono wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsze Szopki i Stroiki Bożonarodzeniowe.” Nagrodę Wojciecha Żukowskiego - burmistrza Tomaszowa Lubelskiego - otrzymał Michał Świderek z Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Lubelskim.

Czytaj więcej »

Finał XIII Dni Rzucania Palenia

  18 XI 2016 r. w sali teatralnej TDK-u odbył się finał konkursów organizowanych z okazji XIII Dni Rzucania Palenia. W konkursie literackim wszystkie miejsca na podium zajęły uczennice naszego gimnazjum, a w konkursie multimedialnym pierwsze i drugie miejsce. 

Czytaj więcej »

„Wakacyjny Kadr 2016” rozstrzygnięty!

  7 XI 2016 r. podczas apelu ogłoszono wyniki III szkolnego konkursu fotograficznego „Wakacyjny Kadr 2016”, organizowanego przez nauczycielkę plastyki Annę Woś. W tym roku na konkurs wpłynęło ponad 100 zdjęć zrobionych przez 41 uczniów gimnazjum podczas wakacji.

Czytaj więcej »

Natalia Paszt laureatką „Aniołów Miłosierdzia”

  Miło nam poinformować, że laureatką  XVI Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Anioły Miłosierdzia” została uczennica naszego gimnazjum Natalia Paszt z klasy IIId .

Czytaj więcej »

Sukces Mai

  15 X 2016 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie odbyło się IX Józefowskie Spotkanie z Poezją Papieską i Piosenką Religijną.  Maja Rębisz zajęła II miejsce w kategorii młodzieży gimnazjalnej i licealnej.

Czytaj więcej »

Laury w fotografii

  16 VI 2016 r. w Książnicy Zamojskiej odbyło się podsumowanie XVI edycji plastyczno-fotograficznego konkursu  „Piękno przyrody Roztocza”. W kategorii fotografii wykonanych przez gimnazjalistów uczniowie Gimnazjum nr 2 zdobyli wszystkie nagrody i jedno wyróżnienie.

Czytaj więcej »

Najlepsi soliści w powiecie

  18 maja 2016 r. w w Powiatowym Konkursie Sztuki Recytatorskiej i Pieśni Papieskiej w kategorii soliści pierwsze trzy miejsca zdobyły uczennice naszego gimnazjum: Maja Rębisz pierwsze miejsce, Ola Wójcik drugie, Gabrysia Nowosad trzecie. 

Czytaj więcej »

II miejsce Mai w „Stachuriadzie”

  W dniach 23 – 24 IV 2016 r. w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się VIII Konkurs Poezji Śpiewanej „Stachuriada”. Maja Rębisz z klasy I b zajęła w konkursie II miejsce.

Czytaj więcej »

Nagrody za Wielkanoc w plastyce

  Z okazji Wielkanocy w Tomaszowie zorganizowane zostały trzy konkursy plastyczne nawiązujące do świąt. W każdym z nich uczennice Gimnazjum nr 2 zajmowały czołowe miejsca.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4
Facebook