SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia edukacyjne

Kamil najlepszym historykiem

  Z satysfakcją informujemy, że uczeń klasy III c gimnazjum, Kamil Cisek, został laureatem wojewódzkiego etapu kuratoryjnego konkursu z historii.

Czytaj więcej »

Komiks w natarciu

image013

  29 stycznia 2019 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Tomaszowie Lub. odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu "Baśnie i legendy polskie w komiksie”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Czytaj więcej »

Gratulacje dla Laury!

  Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VIII c Laura Goch została laureatką wojewódzkiego etapu kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego. Konkurs odbywał się w 21 I 2018 r. Lublinie. Gratulujemy laureatce!

Czytaj więcej »

SP2 laureatem konkursu "25 na piątkę z plusem"

IMG_2426

  Nasza szkoła znalazła się w elitarnym gronie 25 placówek z całego województwa nagrodzonych w konkursie "25 na piątkę z plusem". Otrzymaliśmy 35000 zł na wyposażenie pracowni biologicznej!

Czytaj więcej »

Dziewięć stypendiów marszałkowskich

  11 XII 2018 r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie dziewięć uczennic z naszej szkoły otrzymało stypendia naukowe ufundowane przez Zarząd Województwa Lubelskiego.

Czytaj więcej »

Brawa dla Patryka

IMG_20181108_123212

  Miło nam poinformować, że Patryk Świderek z klasy III c gimnazjum otrzymał drugą nagrodę w międzyszkolnym konkursie literackim „Jeszcze Polska nie zginęła...”.

Czytaj więcej »

Konkurs o Sejmie

IMG_20181010_125258

  10 X 2018 r. w naszej szkole odbył się drugi etap konkursu wiedzy o Sejmie. Brali w nim udział uczniowie z trzech tomaszowskich szkół podstawowych.

Czytaj więcej »

Nasi uczniowie mistrzami logicznego myślenia

wwwww 151

  Naszą chlubą są matematycy – mistrzowie i eksperci logicznego myślenia. Możemy tak stwierdzić po otrzymaniu wyników Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Logiczne Myślenie”, które pokazały, że nasze dzieci są bardzo zdolne.

Czytaj więcej »

Gratulacje od burmistrza

IMG_9143

  7 VI 2018 r. w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Lubelskim odbyło się spotkanie burmistrza Wojciecha Żukowskiego z laureatami i finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018.

Czytaj więcej »

Podbijamy Polskę w „Galileo”

wwwww 155

  W tym roku szkolnym po raz pierwszy przystąpiliśmy do organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej Ogólnopolskiego Konkursu „Galileo” z matematyki i języka polskiego. W obu dyscyplinach nasza młodzież pokazała się z bardzo dobrej strony.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Facebook