SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia edukacyjne

Laur za „Animowaną chemię” dla Bartka

20190405_135036

  W XV edycji konkursu „Animowana chemia” odbywającym się pod patronatem UMCS w Lublinie, Kuratorium Oświaty oraz LSCDN w Lublinie I miejsce zajął Bartłomiej Szponar.

Czytaj więcej »

Finaliści z matematyki

Finaliści 2019

  Informujemy, że ośmioro uczniów naszej szkoły zostało finalistami wojewódzkiego etapu kuratoryjnego konkursu z matematyki.

Czytaj więcej »

Martyna laureatką konkursu

  Z przyjemnością informujemy, że Martyna Neć z klasy VIII d została laureatką wojewódzkiego etapu kuratoryjnego konkursu z języka polskiego.

Czytaj więcej »

Oliwia laureatką konkursu z języka niemieckiego

laureatka Oli Krawczyk

  Z przyjemnością informujemy, że Oliwia Malec z klasy VII b została laureatką wojewódzkiego etapu kuratoryjnego konkursu z języka niemieckiego.

Czytaj więcej »

Wyróżnione w konkursie „Mała ojczyzna...”

IMG_20190315_101519

  15 III 2019 r. odbyło się podsumowanie konkursu „Mała ojczyzna – ludzie i miejsca” zorganizowanego przez III LO w Zamościu. Dwie uczennice z klasy VII c:  Daria Mróz i Rozalia Wojtowicz zostały wyróżnione w kategorii opowiadanie.

Czytaj więcej »

Listy gratulacyjne dla stypendystów

stypendl13

  7 III 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski burmistrz miasta Wojciech Żukowski, w obecności przedstawicieli Rady Miasta wręczył uczniom szkół podstawowych listy gratulacyjne.

Czytaj więcej »

Zuzia w ogólnopolskim finale!

IMG_4674

  11 uczniów z klas VIII i III gimnazjum wzięło udział w XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Franciszkańskiej Wiedzy o św. Maksymilianie. W etapie diecezjalnym Zuzanna Holli zajęła II miejsce i pojedzie na finał ogólnopolski.

 

Czytaj więcej »

Kamil najlepszym historykiem

  Z satysfakcją informujemy, że uczeń klasy III c gimnazjum, Kamil Cisek, został laureatem wojewódzkiego etapu kuratoryjnego konkursu z historii.

Czytaj więcej »

Komiks w natarciu

image013

  29 stycznia 2019 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Tomaszowie Lub. odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu "Baśnie i legendy polskie w komiksie”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Czytaj więcej »

Gratulacje dla Laury!

  Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VIII c Laura Goch została laureatką wojewódzkiego etapu kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego. Konkurs odbywał się w 21 I 2018 r. Lublinie. Gratulujemy laureatce!

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Facebook