SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
w Tomaszowie Lubelskim
Klasy I - III

Nagrody dla recytatorów

  12 VI 2019 r. w MBP odbył się 23. Powiatowy Konkurs Recytatorski „W Krainie Wierszy” przeznaczony dla przedszkolaków i uczniów klas I-III.

Czytaj więcej »

Jak nie czytam, jak czytam

  7 VI 2019 r. za sprawą Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego uczniowie naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję "Jak nie czytam, jak czytam". 

Czytaj więcej »

Pszczółka Maja i jej przyjaciele

  4 VI 2019 r. w TDK-u odbyło się przedstawienie w wykonaniu aktorów z Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza we Wrocławiu pt. „Pszczółka Maja”.

Czytaj więcej »

Pierwszaki na wycieczce w Zamościu

  31 V i 3 VI uczniowie klas pierwszych pod opieką wychowawczyń odwiedzili nasze dawne miasto wojewódzkie – Zamość.

Czytaj więcej »

Dzień Dziecka na sportowo

   W tym roku 1 czarwca czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka przypadał w sobotę, dlatego dzieci z naszej szkoły świętowały już w piątek. 

Czytaj więcej »

Nagrody w konkursie plastycznym

  31 maja 2019 r. w TDK-u miało miejsce podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego ZAKĄTKI TOMASZOWA LUBELSKIEGO 2019.

Czytaj więcej »

Wirtualna podróż do Japonii

  24 V 2019 r. w szkolnej sali gimnastycznej spotkaliśmy się z podróżnikiem Grzegorzem Chachurą, który opowiadał nam o Japonii.

Czytaj więcej »

Triumf najmłodszych recytatorów

  18 V 2019 r. w TDK-u odbyły się powiatowe eliminacje 38. Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.

Czytaj więcej »

Finał konkursu "Czy znasz...?"

  8 maja 2019 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu odbył się finał regionalnego konkursu czytelniczego "Czy znasz...?" dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Czytaj więcej »

"Wielkanoc na szkle" - rozstrzygnięcie konkursu

  26 kwietnia 2019 r. w Świetlicy Środowiskowej KROKUS odbyło się rozstrzygnięcie VII edycji konkursu plastycznego „Wielkanoc na szkle”.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Facebook