Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

 Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lub. ogłasza zapisy do pierwszej klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020.

Druki zgłoszeń o przyjęcie do szkoły są do pobrania w załącznikach poniżej tego ogłoszenia lub w sekretariacie szkoły.

Wypełnione zgłoszenia można składać w sekretariacie szkoły (ul. Żołnierzy Września 1) w nieprzekraczalnym terminie do 30 marca 2019r.

Zgłoszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły

Podanie o przyjęcie dziecka do szkoły

Film o Biegu Niepodległości

Film o Biegu Niepodległości zorganizowanym przez naszą szkołę można obejrzeć, klikając na adres:

Informacje na temat odry

Otrzymaliśmy od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tomaszowie Lubelskim informacje na temat odry. Warto sie z nimi zapoznać.

odra - przeczytaj

Informacje o warunkach ubezpieczenia

  Poniżej zamieszczamy informacje dotyczace ubezpieczenia i przetwarzania danych osobowych.

warunki ubezpieczenia

informacje o produkcie ubezpieczeniowym

informacja o przetwarzaniu danych osobowych