Informacja o podręcznikach

  Informujemy, że podręczniki i zeszyty ćwiczeń w roku szkolnym 2019/2020 uczniowie wszystkich klas otrzymają w szkole (jako wypożyczone z biblioteki na rok). Rodzice powinni zakupić jedynie podręczniki i zeszyty ćwiczeń do religii, można to zrobić w sklepie religijnym przy kościele NSPJ w Tomaszowie. Poniżej zamieszczamy wykaz podręczników, z których będą się uczyły dzieci w poszczególnych klasach.

Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2019-2020

Informacja o filmie z balu ósmoklasistów

Informujemy, że film nakręcony podczas balu ósmoklasistów moża obejrzeć na TouTube pod adresem:

Informacje na temat odry

Otrzymaliśmy od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tomaszowie Lubelskim informacje na temat odry. Warto sie z nimi zapoznać.

odra - przeczytaj

Informacje o warunkach ubezpieczenia

  Poniżej zamieszczamy informacje dotyczace ubezpieczenia i przetwarzania danych osobowych.

warunki ubezpieczenia

informacje o produkcie ubezpieczeniowym

informacja o przetwarzaniu danych osobowych