Informacje o warunkach ubezpieczenia na rok szkolny 2020/21

Poniżej zamieszczamy informacje dotyczace ubezpieczenia uczniów:

036_OWU_NNW_School_Protect_0805_2019

karta+informacyjna_4212100778

Karta zgłoszenia dziecka na obiady

Przy dokonywaniu wpłat na konto prosimy o wpisywanie imienia i nazwiska wpłacającego oraz za jaki miesiąc.

Nr konta: 59 2030 0045 1110 0000 0194 9810

Karta na obiady

Informacja na temat podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2020/2021

  Informujemy, że podręczniki i zeszyty ćwiczeń w roku szkolnym 2020/2021 uczniowie wszystkich klas wypożyczają na początku roku szkolnego z biblioteki szkolnej.
Rodzice powinni zakupić jedynie podręczniki i zeszyty ćwiczeń do religii. Uwaga, jest zmiana podręcznika do klasy I i V.
Poniżej zamieszczamy wykaz podręczników, z których będą się uczyły dzieci w poszczególnych klasach.

Informacja o monografii gimnazjum

    Wydaliśmy książkę, która opisuje 20 lat działalności Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. Przypominamy w niej bogatą historię szkoły, sukcesy uczniów, realizowane projekty, działalność artystyczną, sportową, szachy, wycieczki itp. W monografii znalazło się dużo zdjęć, wypowiedzi gimnazjalistów, prac plastycznych. Na ponad 200 stronach odnajdziecie ducha i koloryt gimnazjum. Książce nadaliśmy tytuł „Życie jest szkołą”, bo przecież ciągle i wszędzie się uczymy. Monografię dedykowaliśmy naszym gimnazjalistom, którym towarzyszyliśmy w dorastaniu i odkrywaniu świata. Książkę można nabyć w dawnym sekretariacie gimnazjum u p. wicedyrektor Beaty Żukowskiej. Zachęcamy, zajrzyjcie na jej karty, może znajdziecie tam siebie, przyjaciół, może przeczytacie coś ciekawego.