Zaproszenie na bal

  Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim zaprasza absolwentów i sympatyków szkoły na Bal Niepodległości, który odbędzie się 10 listopada 2018 r. Gościć będzie Państwa Restauracja Staropolska od godziny 18.00 do białego rana.

BAL

Prośba o stare fotografie

  Z okazji 100-lecia kształcenia w budynku od ul. Kościuszki chcemy przygotować na 11 XI dużą wystawę zdjęć pokazujących życie Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie.

Serdecznie prosimy o fotografie z dawnych lat. Mogą to być zdjęcia:

• budynków i pomieszczeń szkolnych
  • klasowe
  • z uroczystości szkolnych
  • z wycieczek, rajdów itp.
  • rozgrywek sportowych
  • związane z życiem szkoły

Zależy nam na tych fotografiach ogromnie. Chcemy je zeskanować, a oryginały oddać właścicielom. Prosimy, by zdjęcia podpisać na odwrocie lub dołączonej kartce i przynieść do sekretariatu szkoły podstawowej. Obiecujemy, że po kilku dniach wrócą do właścicieli, a ich reprodukcje wzbogacą wystawę.

Przejrzyjcie stare albumy i koperty ze zdjęciami, może kryją cenne pamiątki.

Informacje o warunkach ubezpieczenia

  Poniżej zamieszczamy informacje dotyczace ubezpieczenia i przetwarzania danych osobowych.

warunki ubezpieczenia

informacje o produkcie ubezpieczeniowym

informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Ogłoszenie wyników Wojewódzkiego Konkursu Literackiego "Moja rodzina w Niepodległej"

  Informujemy, że jury konkursu „Moja rodzina w Niepodległej” w składzie: Barbara Jaszak – doradca metodyczny języka polskiego, Marzena Świątek, Anna Wolczyk i Dorota Puźniak – nauczycielki języka polskiego wyłoniło dziesięcioro laureatów konkursu. Są to:

• Tetyana Utsinyk ze Szkoły Podstawowej im. Generała Nikodema Sulika w Lubyczy Królewskiej, uczennica III klasy gimnazjum (autorka najlepszej pracy),
  • Maciej Skop ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim, uczeń II klasy gimnazjum,
  • Jakub Łakus z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bełżcu, uczeń III klasy gimnazjum,
  • Jakub Starczuk ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim, uczeń VII klasy,
  • Anna Harbuz ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim, uczennica II klasy gimnazjum,
  • Anna Kamińska ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim, uczennica II klasy gimnazjum,
  • Zofia Mickiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim, uczennica III klasy gimnazjum,
  • Alicja Matwiejszyn ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim, uczennica II klasy gimnazjum,
  • Magdalena Malinowska ze Szkoły Podstawowej w Podhorcach, uczennica II klasy gimnazjum,
  • Barbara Mickiewicz z I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej w Zamościu, uczennica II klasy LO.

Serdecznie gratulujemy osobom, które napisały najciekawsze prace!

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi na początku października w rocznicę nadania Tomaszowowi praw miejskich. O dniu i godzinie poinformujemy laureatów i ich opiekunów.